Chcesz wprowadzić najnowocześniejsze rozwiązania energooszczędne i ekologiczne, które pozwala Ci zaoszczędzić duże pieniądze przy budowie i eksploatacji budynku?

Witaj,

Dzisiaj wiele osób mówi stanowcze NIE! dystrybutorom i sprzedawcom energii. Wśród naszych klientów słyszymy coraz wyraźniejszy i bardziej świadomy głos: nie chcemy płacić firmom które mają monopol na sprzedaż energii i nie szanują nas jako Klientów.

Coraz więcej ludzi chce postawić na alternatywne źródła energii. Wyrosło nowe pokolenie Klientów, które chce budować domy w szacunku do ekologii. Ci ludzie wiedzą, że ekologiczne rozwiązania są w dłuższej perspektywie tańsze. Jeśli pomożesz naturze i skorzystasz z niej mądrze, natura pomoże Tobie. Ekologiczne i energooszczędne rozwiązania są dziś dostępne dla wszystkich.

Co to jest inteligentna oszczędność w projektowaniu i budowaniu?

Inteligentna oszczędność to skorzystanie z łatwo dziś dostępnych rozwiązań energooszczędnych materiałowych, formalnych i technicznych. Kiedyś inwestowanie w energooszczędność nie opłacało się tak bardzo jak teraz i łatwo było przeinwestować.

Dziś technologia poszła do przodu, a ceny spadły nawet do 300%! To, co dekadę temu było luksusem, dziś wydaje się koniecznością. Dziś rozwiązania energooszczędne są dostępne dla każdego budującego dom, więc trzeba to mądrze wykorzystać.

Buduj Mądrze w liczbach:

0
Około 200 wybudowanych domów według naszych projektów
0
Ponad 1000 godzin spędzonych z klientami na rozmowach o ich domu
0
Ponad 8 milionów zł zaoszczędzili klienci budując swoje domy

„Buduj Mądrze” gwarantuje zdobycie wszelkich pozwoleń związanych z Twoją inwestycją!

Wszelkie zezwolenia, uzgodnienia, koncesje, decyzje i postanowienia formalne zostaw nam. Jedyne co musisz zrobić, to na początku przekazać nam upoważnienie do reprezentowania Ciebie przed instytucjami i urzędami.

Od tego momentu „karczowanie dżungli budowlanych przepisów ojczystej biurokracji” bierzemy na siebie. Twoje zadania ograniczają się do złożenia podpisów na niektórych dokumentach.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie pod hasłem”Buduj Mądrze”

P.s Jeśli nie chcesz doświadczyć serii rozczarowań i żałować, że nie porównałeś wcześniej wielu dostępnych opcji, zapraszamy Cię na specjalny cykl indywidualnych spotkań pod hasłem „Buduj Mądrze od A do Z.”. Spotkania odbywają się w naszym biurze w Rudzie Śląskiej i mają charakter indywidualny( spotkania są niezobowiązujące i bezpłatne).

P.P.s  Aby zapisać się teraz na spotkanie zadzwoń pod numer podany poniżej lub skorzystaj z formularza znajdującego się po prawej stronie.

W sprawie spotkania  skontaktuj się z właścicielem biura projektowego Atectis Wojciechem Orenowiczem.

Bezpośredni kontakt:

Właściciel Atectis
Wojciech Orenowicz
kom. 604 950 889

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search