Wybierz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb

Myślę nad projektem indywidualnym
Porównuje z projektem gotowym
Interesują mnie domy pasywne

OPINIE KLIENTÓW

  • Mamy przyjemność potwierdzić, że Biuro Projektów ATECTIS, reprezentowane przez Pana Wojciecha Orenowicza wykonało na nasze zlecenie projekt architektoniczno-budowlany domu jednorodzinnego i budynku gospodarczo-garażowego. Projekt wykonany został zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, a przede wszystkim, zgodnie z wytycznymi i sugestiami z naszej strony. Prace projektowe przebiegały zgodnie z przyjętym harmonogramem, a z uzyskaniem pozwolenia na budowę nie mieliśmy żadnych problemów. Gotowy projekt w pełni zaspokoił nasze oczekiwania. Zaprojektowany dom charakteryzuje się ciekawym i niepowtarzalnym wyglądem, co było trudne do osiągnięcia ze względu na niekorzystne usytuowanie działki budowlanej przeznaczonej pod projekt. W trakcie realizacji powierzonego zadania mogliśmy się przekonać, iż Pan Wojciech Orenowicz dysponuje fachową wiedzą projektową, dobrą organizacją pracy, a także dużą cierpliwością i wyrozumiałością w stosunku do Inwestora. Dzięki sprawnej organizacji prace projektowe wykonane były rzetelnie i terminowo. Na tej podstawie w pełni rekomendujemy firmę ATECTIS jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

    Tomasz i Kornelia Klimza
  • Dzięki pasji Pana Wojtka do projektowania i zrozumieniu naszych potrzeb mamy dom swoich marzeń. Do biura „ATECTIS” zgłosiliśmy się z gotowym projektem, wynalezionym w Internecie, który chcieliśmy tak naprawdę całkowicie zmienić, by mógł spełnić nasze oczekiwania. To Pan Wojtek namówił nas na wybór indywidualnego projektu domu, za co dziś bardzo mu dziękujemy. Przekonaliśmy się, że podjęcie decyzji o zakupie indywidualnego projektu, stało się równocześnie najrozsądniejszą inwestycją w całej naszej budowie. Pan Wojtek to człowiek z wielką pasją, którą czuje się przy każdym spotkaniu. Ponadto wysoka kultura osobista, cierpliwość i umiejętność słuchania klienta sprawiają, że współpraca z Panem Wojtkiem przebiegała niezwykle pomyślnie. Po dziś dzień służy nam pomocą, dając równocześnie pełną gwarancję zaufania. Z pełną odpowiedzialnością, polecamy usługi projektowe Firmy „ATECTIS”.

    Beata i Tomasz Bereta
  • Pan Wojciech projektował nasz nowy dom zlokalizowany w Psarach. Od początku współpraca układała się bardzo pomyślnie, dzięki zaangażowaniu i bardzo dobremu kontaktowi osobistemu prace przebiegały sprawnie. Nasza działka posiada bardzo zróżnicowane cechy — jest duża, posiada piękne widoki na północy, doskonałe otoczenie — zieleń i jednocześnie wady: dojazd od strony południowej i spadek w kierunku północnym. Dzięki pomysłowości pana Wojciecha przeanalizowaliśmy kilka zupełnie różnych koncepcji rozwiązania budynku w trudnych warunkach na naszej działce. Wszystkie wykonane zostały w sposób staranny i przemyślany. Ostatecznie wybraliśmy rozwiązanie które najlepiej pasowało do naszych oczekiwań, na podstawie którego powstał skosztorysowany projekt. Polecamy usługi projektowe pana Wojciecha, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

    ANNA I KONRAD POGODA
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search