Zaprojektujemy razem Twój wymarzony dom oszczędzając przy tym kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Witaj,

Nazywam się Wojciech Orenowicz. Jestem architektem. Mam za sobą wysokobudżetowe inwestycje oraz mniejsze projekty. Posiadam 10 letnie doświadczenie poparte licznymi realizacjami z różnych dziedzin projektowania. Podstawą mojej pracy jest zrozumienie oczekiwań klienta: czego potrzebuje i co chce osiągnąć.

Moja firma daje klientom gwarancję uzyskania pozwolenia na budowę oraz wszelkich formalności aż do pomyślnego zakończenia każdego projektu.

Buduj Mądrze w liczbach:

0
Około 200 wybudowanych domów według naszych projektów
0
Ponad 1000 godzin spędzonych z klientami na rozmowach o ich domu
0
Ponad 8 milionów zł zaoszczędzili klienci budując swoje domy

Co powinieneś wiedzieć o projektach indywidualnych:

1. Projekt indywidualny jest wykonywany pod konkretny, określony przez inwestora budżet. Jest dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz wykonany tylko dla Twojej konkretnej działki.

Ewentualne drobne zmiany mogą być bezpiecznie dokonywane na budowie, ponieważ autor zawsze jest dostępny i dokładnie zorientowany w całości projektu. TO NAJKRÓTSZA DROGA DO CELU.

W profesjonalnej pracowni projekt powstaje w ciągu 3-6 tygodni – łącznie z wizualizacją koncepcji, pozyskaniem materiałów przedprojektowych i wprowadzeniem żądanych zmian przez inwestora.

2INDYWIDUALNY AUTORSKA KONCEPCJA Z TWOIM UDZIAŁEM → KONTROLOWANA BEZPIECZNA REALIZACJA BEZ NIESPODZIANEK

3. Projekt indywidualny posiada AUTORA, który jest obecny zarówno w czasie opracowania jak i budowy. To autor jest odpowiedzialny za rozwiązania, które wybrał. Masz jego wsparcie na każdym etapie projektowania i realizacji.

4. Składając do urzędu projekt indywidualny nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości co do zawartych w nim rozwiązań oraz ich szacunkowych kosztów. Profesjonalna pracownia zagwarantuje Ci uzyskanie pozwolenia na budowę.

5. Dzięki dbałości o detale projekt indywidualny zapewnia realizację niepowtarzalnego, przemyślanego, a zarazem taniego domu.

Opinie klientów

  • Mamy przyjemność potwierdzić, że Biuro Projektów ATECTIS, reprezentowane przez Pana Wojciecha Orenowicza wykonało na nasze zlecenie projekt architektoniczno-budowlany domu jednorodzinnego i budynku gospodarczo-garażowego. Projekt wykonany został zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, a przede wszystkim, zgodnie z wytycznymi i sugestiami z naszej strony. Prace projektowe przebiegały zgodnie z przyjętym harmonogramem, a z uzyskaniem pozwolenia na budowę nie mieliśmy żadnych problemów. Gotowy projekt w pełni zaspokoił nasze oczekiwania. Zaprojektowany dom charakteryzuje się ciekawym i niepowtarzalnym wyglądem, co było trudne do osiągnięcia ze względu na niekorzystne usytuowanie działki budowlanej przeznaczonej pod projekt. W trakcie realizacji powierzonego zadania mogliśmy się przekonać, iż Pan Wojciech Orenowicz dysponuje fachową wiedzą projektową, dobrą organizacją pracy, a także dużą cierpliwością i wyrozumiałością w stosunku do Inwestora. Dzięki sprawnej organizacji prace projektowe wykonane były rzetelnie i terminowo. Na tej podstawie w pełni rekomendujemy firmę ATECTIS jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

    Tomasz i Kornelia Klimza
  • Dzięki pasji Pana Wojtka do projektowania i zrozumieniu naszych potrzeb mamy dom swoich marzeń. Do biura „ATECTIS” zgłosiliśmy się z gotowym projektem, wynalezionym w Internecie, który chcieliśmy tak naprawdę całkowicie zmienić, by mógł spełnić nasze oczekiwania. To Pan Wojtek namówił nas na wybór indywidualnego projektu domu, za co dziś bardzo mu dziękujemy. Przekonaliśmy się, że podjęcie decyzji o zakupie indywidualnego projektu, stało się równocześnie najrozsądniejszą inwestycją w całej naszej budowie. Pan Wojtek to człowiek z wielką pasją, którą czuje się przy każdym spotkaniu. Ponadto wysoka kultura osobista, cierpliwość i umiejętność słuchania klienta sprawiają, że współpraca z Panem Wojtkiem przebiegała niezwykle pomyślnie. Po dziś dzień służy nam pomocą, dając równocześnie pełną gwarancję zaufania. Z pełną odpowiedzialnością, polecamy usługi projektowe Firmy „ATECTIS”.

    Beata i Tomasz Bereta
  • Pan Wojciech projektował nasz nowy dom zlokalizowany w Psarach. Od początku współpraca układała się bardzo pomyślnie, dzięki zaangażowaniu i bardzo dobremu kontaktowi osobistemu prace przebiegały sprawnie. Nasza działka posiada bardzo zróżnicowane cechy — jest duża, posiada piękne widoki na północy, doskonałe otoczenie — zieleń i jednocześnie wady: dojazd od strony południowej i spadek w kierunku północnym. Dzięki pomysłowości pana Wojciecha przeanalizowaliśmy kilka zupełnie różnych koncepcji rozwiązania budynku w trudnych warunkach na naszej działce. Wszystkie wykonane zostały w sposób staranny i przemyślany. Ostatecznie wybraliśmy rozwiązanie które najlepiej pasowało do naszych oczekiwań, na podstawie którego powstał skosztorysowany projekt. Polecamy usługi projektowe pana Wojciecha, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

    ANNA I KONRAD POGODA

„Buduj Mądrze” gwarantuje zdobycie wszelkich pozwoleń związanych z Twoją inwestycją!

Wszelkie zezwolenia, uzgodnienia, koncesje, decyzje i postanowienia formalne zostaw nam. Jedyne co musisz zrobić, to na początku przekazać nam upoważnienie do reprezentowania Ciebie przed instytucjami i urzędami.

Od tego momentu „karczowanie dżungli budowlanych przepisów ojczystej biurokracji” bierzemy na siebie. Twoje zadania ograniczają się do złożenia podpisów na niektórych dokumentach.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie pod hasłem”Buduj Mądrze”

P.s Jeśli nie chcesz doświadczyć serii rozczarowań i żałować, że nie porównałeś wcześniej wielu dostępnych opcji, zapraszamy Cię na specjalny cykl indywidualnych spotkań pod hasłem „Buduj Mądrze od A do Z.”. Spotkania odbywają się w naszym biurze w Rudzie Śląskiej i mają charakter indywidualny( spotkania są niezobowiązujące i bezpłatne).

P.P.s  Aby zapisać się teraz na spotkanie zadzwoń pod numer podany poniżej lub skorzystaj z formularza znajdującego się po prawej stronie.

W sprawie spotkania  skontaktuj się z właścicielem biura projektowego Atectis Wojciechem Orenowiczem.

Bezpośredni kontakt:

Właściciel Atectis
Wojciech Orenowicz
kom. 604 950 889

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search